Podmínky prodeje

Na webu najdete všechny králíčky, jenž jsou momentálně na prodej (ihned) nebo k rezervaci (je třeba počkat na odstav). Garantuji, že všechna má zvířátka budou zakrslá a socializovaná, zvyklá na pobyt venku. 
Jak udělat rezervaci
Uvedení králíčci jsou již v mladším věku nabízeni k rezervaci. V případě zájmu napište na email chsthesia@gmail.com, vznikne tak předběžná nezávazná rezervace v trvání 2 pracovních dnů (nejdelší možná doba pro převod peněz v rámci různých bank). Vyčkejte prosím na mé potvrzení. Chodí mi stovky emailů a ne vždy je stíhám vyřídit.
Závaznou pro obě strany se stává složením rezervačního poplatku ve výši 1500,-. V případně neuhrazení poplatku včas bude rezervace zrušena a dostanou přednost další zájemci. 
Platba se zasílá předem na účet. Do předmětu zprávy napište Vaše příjmení a to obzvláště v případě, kdy zasíláte platbu z cizího účtu.

 

bitcoin-lightning-accepted                                                     Fio_banka_logo.svg

sofie@lnpay.cz

      

QR platba fio

 
Vyhrazuji si právo kdykoli si vybrat a ponechat jakéhokoli králíčka a to i se zaplacenou rezervací (s vrácením poplatku), právo odmítnout jakéhokoli zájemce bez udání důvodů nebo umožňovat rezervace dle svého uvážení bez ohledu na "pořadí".
 
Předběžnou rezervaci lze zrušit bezplatně. Závaznou rezervaci lze rovněž zrušit, avšak bez nároku na vrácení rezervačního poplatku. Rezervace je nepřesunutelná na jiné zvíře a k odběru musí dojít do dvou týdnů po odstavu nebo složení rezervačního poplatku, pokud se nedomluvíme jinak. Poctiví lidé jistě pochopí. Pokud před předáním dojde k onemocnění, nedostatečnému vzrůstu či nějaké jiné zásadní zdravotní skutečnosti, zájemci bude moci rezervaci zrušit a rezervační poplatek bude vrácen v plné výši (chybně určené pohlaví není důvod k vrácení rezervačního poplatku, po dohodě je však možné vybrat si jiného králíčka, bude-li to možné). Vrácení peněz proběhne bezhotovostně. Zbytek ceny se doplácí při osobním předání, ke kterému dojde až PO příchozí platbě rezervačního poplatku! 
 
Po špatných zkušenostech nesouhlasím s tím, aby zvířata z mého chovu měla mláďata, pokud se na tom nedomluvíme ještě před rezervací. Nechci, aby mí králíčci skončili v (domácích) množírnách, "hobby chovech", u laiků atd. Všichni králíčci jsou určeni jako opečovávaní mazlíčci do rodin a přála bych si, aby tomu tak skutečně bylo. S prodejem králíčků do PP chovu budu souhlasit pouze u solidních zájemců o chov po vzájemné dohodě.
Z důvodu opakovaného nepřebírání zvířátek bez omluvy odmítám kamkoli jezdit bez předem složeného rezervačního poplatku a to bez výjimek!!!

U zvířátek zdarma jsem nucena požadovat předem příspěvek na charitu. Na žádné prosby s odůvodněním "dnes jim umřel" a "zítra má narozeniny" již neslyším. Pořízení zvířátka musí být důkladně promyšlený čin s dostatečnou přípravou a časem na rozmyšlenou, ne hurá akce co bude okamžitě vyřízená. Počítejte tedy, že od projevení zájmu do předání zvířátka uběhne min. několik dní.

O všechny králíčky pečuji s největší pečlivostí, důsledně dodržuji veškeré chovatelské zásady i při výběru rodičů a prioritou je pro mně zdraví a povaha zvířat. Bohužel i přesto může zasáhnout vyšší moci a stát se, že králíček bude mít nějaký skrytý zdravotní problém, který nebude známý v době předání. Mladí králíčci totiž odchází do nových domovů obvykle před 2. měsícem věku, což je příliš brzká doba na rozpoznání nějaké charakterové či zdravotní vady a nedokáže to žádný chovatel, veterinář ani posuzovatel. To vše je možné až v dospělosti. Tak už to bohužel bývá ve všech chovech všech zvířat. Proto poskytuji záruku na zdraví a život pouze na prvních 24h od předání. V případě problémů v pozdější době bohužel nemohu vrátit peníze ani nabídnout náhradního králíčka. Převzetím králíčka přebíráte veškerou zodpovědnost za cokoli, co se s ním nadále stane.
 
Rovněž pohlaví se dá u mladých králíčků hůře poznat a také budoucí váhu v dospělosti lze pouze odhadnout.
Všem malým králíčkům se věnuji a projdou základní socializací, což je především komunikace a vztahy se sourozenci a matkou a přivyknutí na člověka. To obnáší zvykání na lidskou přítomnost, řeč, zasahování do teritoria, manipulaci, hlazení, zvedání, nošení. Majitel se však musí zvířátku sám řádně věnovat, vychovat ho, a podpořit citové přilnutí. Tak, jako u jakéhokoli jiného zvířete. 
 
Odběr v horkých dnech (teploty orientační, záleží i na tlaku a vlhkosti):
Králíčci a obzvláště dlouhosrstí špatně snáší vysoké teploty, což se obzvláště v létě při převozu autem stane velmi rychle.
Do 24°C venkovní teploty je převoz obvykle bez problémů
Při 25-27° doporučuji použít přepravku, jež si dovezete nebo koupíte u nás a následný transport v klimatizovaném autě. Přepravku částečně přikryjte nebo umístěte tak, abe králík NEBYL v průvanu!
Při 28%+ není předání ani převoz možný a předání se odkládá a to bez výjimky (velké riziko úžehu a následné smrti). Ideálně na brzké ranní nebo pozdní večerní hodiny, případně jiný den.
 
V ceně je zahrnuto:
- králíček
- rady do začátku a doživotní chovatelský servis
- krmení do začátku a možnost dokupování krmení i v budoucnu
- dopravu do Úval u Prahy zdarma
 
Po budoucích majitelích požaduji:
- věk nad 18 let (mladší pouze se souhlasem rodičů)
- osobních údaje: příjmení a telefonní číslo přebírající osoby
- dobrou péči o budoucího svěřence po stránce zdravotní, fyzické, sociální i psychické.
- dělat různé výjimky a ústupky oproti daným pravidlům se mi zatím vždy vymstilo a hodně jsem na to doplatila. Proto, pokud někdo mi způsobí komplikace a další náklady ať už finanční nebo časové, budu požadovat kompenzaci vzniklých nákladů (např. nevyzvednutí v domluvený čas bez omluvy předem apod.).
- složením rezervačního poplatku potvrzujete seznámení a souhlas s podmínkami prodeje
- předkupní právo, pokud byste se rozhodli králíčka prodat či darovat